Naujienos

Artroskopinė menisko operacija išvaduoja nuo skausmo ir grąžina kojai tvirtumą

2024-05-30 Paslydo, susimušė žiemą, o medikų pagalbos kreipiasi tik vasarą. Neretai taip nutinka patyrus kelio menisko traumą.

Ilgametė Elektrėnų ligoninės slaugytoja pasidalijo pozityviomis mintimis apie savo patirtį

2024-05-12 Minėdami Tarptautinę slaugytojų dieną ir sveikindami visus slaugytojus bei slaugytojas, dalinamės portalo lsveikata.lt žurnalistės Rasos Kasperavičiūtės-Martusevičienės parengti straipsnio apie slaugytojų darbą ir patirtis iškarpa. Straipsnyje - pozityvios ilgametės Elektrėnų ligoninės darbuotojos Onos Antanavičienės mintys.

Gydymo įstaigų vadovai įvertino nuveiktus darbus, aptarė problemas

2024-05-09 Elektrėnų ligoninės vadovas Žydrūnas Martinėnas dalyvavo Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos (LGVS) visuotiniame susirinkime. Elektrėnų ligoninė yra šios organizacijos tikrasis narys, atstovaujama LGVS Taryboje bei Etikos komisijoje.

Atsisveikinimas: ligoninė padėkojo ilgametei gydytojai-ginekologei

2024-05-07 Elektrėnų ligoninė atsisveikino su gydytoja-ginekologe Liudmila Kašuro. Ligoninėje išdirbusi beveik pusę amžiaus gydytoja užaugino ne vieną pacienčių kartą.

Savižudybių prevencijos Elektrėnų savivaldybėje algoritmas

2024-04-30 Savižudybių skaičius vienas svarbiausių rodiklių, rodančių visuomenės psichikos sveikatos būklę. Palyginti su kitomis Europos Sąjungos šalimis, Lietuvoje vis dar išlieka didžiausias savižudybių skaičius. Kasmet šalyje nusižudo daugiau kaip 500 gyventojų. Elektrėnų savivaldybėje dėl savižudybių 2017–2022 m. mirė 37 asmenys.

Ligoninės medikų gretas sustiprino anesteziologas-reanimatologas

2024-04-29 Prie Elektrėnų ligoninės medikų komandos prisijungė anesteziologas-reanimatologas Rytis Mickus. Jaunas, tačiau daug darbo praktikos įvairiose gydymo įstaigose jau sukaupęs specialistas į Elektrėnus atvyksta iš Kauno, kur dirba Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose.

Elektrėnų ligoninės medikams – ir mero sveikinimai

2024-04-27 Medicinos darbuotojų dienos išvakarėse Elektrėnų ligoninės specialistai sulaukė daugybės padėkų ir sveikinimų. Šia proga medicinos darbuotojus sukvietė graži šventė Elektrėnų bibliotekoje, kur juos pasveikino, geros nuotaikos linkėjo, o kai kuriems ir asmenines padėkas įteikė Elektrėnų savivaldybės meras Gediminas Ratkevičius.

Skirkite 1,2 % GPM Elektrėnų ligoninei paremti

2024-04-25 Skirkite dalį gyventojų pajamų mokesčio (1,2 % GPM) Elektrėnų ligoninei paremti. Tai nereikalauja Jūsų papildomų išlaidų, o aukodami tiesiogiai prisidedate prie visapusiškos pagalbos gydymo įstaigai, kasdien besirūpinančiai jūsų ir jūsų artimųjų sveikata.

Elektrėnų ligoninė netrukus teiks skausmo diagnozavimo ir gydymo paslaugas

2024-04-12 Visai netrukus Elektrėnų ligoninė savo pacientus pakvies naudotis naujomis - specializuotomis dienos stacionaro skausmo diagnozavimo ir gydymo paslaugomis. Planuojama, kad joms registruotis bus galima jau antroje balandžio mėnesio pusėje.

Dienos chirurgijos operacijos išvaduoja nuo plaštakos ir pirštų skausmų

2024-03-28 Kam kentėti, jei skausmo ir nepatogumo gali atsikratyti per vieną dieną? Klausia Elektrėnų ligoninės dienos chirurgijos skyriaus specialistai, dažnai sulaukiantys pacientų, besiskundžiančių plaštakos ir pirštų negalavimais. „Džiugu, kad daugumą šių bėdų jau galime greitai spręsti palyginti nesudėtingų operacijų metu – pacientai tą pačią dieną...

Elektrėnų ligoninę jaunieji kūrėjai įamžino kino filme

2024-03-18 Nurimus darbo savaitės šurmuliui, Elektrėnų ligoninėje prasidėjo kitokie - neįprasti - filmo kūrimo darbai. Čia dirbo studentų komanda iš VilniusTech kūrybinių ir pramogų industrijų studijų programos, kurie filmavo trumpametražį filmą. Jis bus skirtas festivaliui "Kino Kovas 2024"

Nustatyti lėtinę akių ligą padeda akispūdžio tyrimas

2024-03-12 Minėdami Pasaulinę glaukomos savaitę – kovo 12-18 d. Elektrėnų ligoninės konsultacinės poliklinikos gydytojai oftalmologai primena, kad vyresnio amžiaus žmonės dėl šios akių ligos turėtų tikrintis reguliariai.

Elektrėnų ligoninės dienos chirurgijos skyriuje – ir grožio operacijos

2024-03-08 Ar jau pradėjote ruoštis vasarai, kai nusimesime ilgus storus apdarus? Elektrėnų ligoninės specialistai primena, kad dabar pats laikas atlikti nedideles operacijas, kurios šiltuoju metu leis užmiršti apie kamuojamų negalavimų sukeliamas estetines problemas.

Į darbą Elektrėnų ligoninėje sugrįžo LOR gydytoja V.Ašmonė

2024-03-02 Tarptautinės ausų ir klausos dienos, kuri minima kovo 3-ąją, išvakarėse norime pasidžiaugti, kad į darbą Elektrėnų ligoninėje po motinystės atostogų sugrįžo pacientų mylima LOR gydytoja Viktorija Ašmonė. Ji vaikus ir suaugusiuosius konsultuoja trečiadieniais ir penktadieniais. Gydytoja į Elektrėnus atvyksta iš Kauno.

Elektrėnų ligoninė: tūkstančiai paslaugų arčiau namų

2024-02-11 Vasario 11-oji - Pasaulinė ligonių diena. Šią dieną dar 1992 m. paskelbė popiežius Jonas Paulius II, siųsdamas visiems ligoniams linkėjimą kuo greičiau pasveikti.

Apsilankė buvęs sveikatos apsaugos ministras A.Veryga

2024-02-07 Vakar Elektrėnų ligoninėje apsilankė buvęs sveikatos apsaugos ministras, kandidatas į Lietuvos Respublikos prezidentus Aurelijus Veryga.

Širdies ritmo atstatymo procedūra užkerta kelią insultui

2024-02-06 Jei širdis plaka neritmiškai – delsti negalima. Tai gali būti viena insulto priežasčių, todėl būtina atstatyti širdies ritmą. Tokia gyvybiškai svarbi planinė procedūra atliekama ir Elektrėnų ligoninės Anestezijos-reanimacijos, intensyvios terapijos skyriuje, pacientams nereikia vykti į Vilniaus ar Kauno kardiologijos centrus bei laukti eilėse.

Geriatrijos paslaugomis domėjosi ir šeimos gydytojai, ir bendruomenių atstovai

2024-02-01 Kokias geriatrijos paslaugas Elektrėnuose gauna senjorai? Kokiomis ligomis sergantys žmonės gali čia patekti? Kiek laiko gali lankytis? Ar priimami sėdintys neįgaliojo vežimėlyje? Šiuos ir daugybę kitų klausimų uždavė Elektrėnų ligoninės geriatrijos dienos stacionarą aplankę ir apžiūrėję šeimos gydytojai iš Elektrėnų pirminės sveikatos...

Geriatrijos paslaugos pacientams grąžina ne tik fizines jėgas, bet ir gyvenimo džiaugsmą

2024-01-16 Galvos svaigimas, silpnumas, miego sutrikimas, prasta nuotaika ir daugybė kitų fizinių ir emocinių negalavimų dažnai nepelnytai teisinami metų našta. Tačiau ir garbaus amžiaus žmonės gali džiaugtis visaverčiu gyvenimu, tereikia suskubti neapleisti sveikatos problemų – galima atstatyti ir sustiprinti tiek fizines jėgas ir koordinaciją, tiek...

Elektrėnų ligoninėje – dar ilgesnis atliekamų dienos chirurgijos operacijų sąrašas

2024-01-11 Pilvo ir bendrosios chirurgijos, ortopedijos-traumatologijos, ginekologijos operacijos, endoskopinės intervencijos - toks platus operacijų ir diagnostinių procedūrų spektras jau atliekamas Elektrėnų ligoninės Dienos chirurgijos centre. Gyventojams tai itin patogu, nes nereikia vykti į didžiųjų miestų ligonines, paslaugas jie gali gauti šalia...

Elektrėnų ligoninės dienos chirurgijos centre jau dirba ir ginekologas

2024-01-10 Elektrėnų ligoninėje darbą pradėjo naujas gydytojas – akušeris-ginekologas Ernestas Frolovas. Čia gydytojas atvyksta kartą per savaitę iš Vilniaus, kur dirba Santaros klinikose.

Gydytojo patarimai, jei smarkiai sušalote

2024-01-08 Elektrėnų ligoninės ortopedas-traumatologas Kostas Tarvydas primena, kad smarkiai sušalti galima ne tik spiginant šalčiui, bet ir esant ne itin žemai temperatūrai – vėjuotą, darganotą dieną.

Pacientai iš Vilniaus ir Trakų ligoninių namo gali grįžti Elektrėnų savivaldybės transportu

2024-01-05 Rūpesčių, kaip grįžti namo iš ligoninės Trakuose ar Vilniuje, gyventojams bus mažiau. Elektrėnų savivaldybės administracija pasirašė sutartį su pavėžėjimo paslaugas teikiančia įstaiga VšĮ „Socialinis taksi“.

Darbo laikas per šventes

2023-12-22 Darbo laikas per šventes

Sveikinimas šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga

2023-12-22 Sveikinimas šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga

Prie medikų komandos prisijungė LOR gydytoja

2023-12-21 Elektrėnų ligoninės konsultacinės poliklinikos pacientai LOR gydytojo konsultacijai pateks greičiau. Ligoninėje pradėjo dirbti nauja otorinolaringologė Julija Šneider. Ji konsultuoja tiek suaugusiuosius, tiek vaikus.

Telemedicina taupo Elektrėnų ligoninės pacientų laiką ir teikia daugiau saugumo

2023-12-13 Pacientams dažnu atveju nebereikia vykti į didžiąsias ligonines, sutrumpėja pacientų aptarnavimo laikas bei pagerėja teikiamos pagalbos kokybė, o gydytojai regiono ligoninėse jaučiasi saugesni, žinodami, kad bet kuriuo metu galės gauti antro gydytojo specialisto nuomonę. Visa tai – dėka skubios telemedicinos tinklo, prie kurio dar vasarą...

Elektrėnų ligoninė plečia dienos stacionaro paslaugų spektrą

2023-12-13 Dažnas pacientas, kuriam atliekamas skrandžio ar žarnyno endoskopinis tyrimas (ezofagogastroduodenoskopija ar kolonoskopija) susiduria su didesnėmis ar mažesnėmis psichologinio pobūdžio problemomis – tyrimo baime, tyrimo netoleravimu, nemaloniais pojūčiais tyrimo metu.

Ligoninės specialistai dalijosi patirtimi su kolegomis iš Trakų

2023-12-07 Elektrėnų ligoninės medikai ne tik gydo pacientus, bet ir konsultuoja kolegas. Ligoninėje viešėjo ir patirties sėmėsi įvairių sričių specialistų iš Trakų ligoninės komanda, vadovaujama direktorės Dangutės Mikutienės.

Elektrėnų ligoninėje apsilankė sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys

2023-12-07 Elektrėnuose apsilankęs sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys drauge su savo komanda apžiūrėjo Elektrėnų ligoninę ir bendravo su personalu, lankėsi naujai įkurtame geriatrijos dienos stacionare, domėjosi konsultacinės poliklinikos, priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus darbu. Ligoninės medikai ministrą supažindino su jau vykstančiomis...

Pasidalijo patirtimi inventorizuojant ligoninės valdomus valstybės duomenis

2023-11-13 Elektrėnų ligoninės direktorius Žydrūnas Martinėnas Valstybės duomenų agentūros ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės organizuotame renginyje pasidalijo darbo su ligoninės valdomais valstybės duomenimis patirtimi. Elektrėnų ligoninei čia įteiktas Valstybės duomenų agentūros duomenų ambasadoriaus apdovanojimas už bendradarbiavimą. Renginys,...

Elektrėnų ligoninė kviečia dirbti gydytojus

2023-11-09 VšĮ Elektrėnų ligoninė darbui naujame dienos stacionaro skyriuje bei priėmimo-skubios pagalbos skyriuje ieško vaikų ligų gydytojo bei skubios pagalbos gydytojo darbui draugiškoje, saugioje ir ramioje aplinkoje nuostabios gamtos apsuptyje Elektrėnuose.

Ligoninėje skubios pagalbos teikimas nenutrūks

2023-11-03 Reaguodama į nerimaujančių gyventojų klausimus, Elektrėnų ligoninė informuoja, kad Elektrėnų ligoninėje reorganizuojama tik dviejų skyrių veikla: Chirurgijos-traumatologijos-ginekologijos bei Vaikų ligų, kiti skyriai – vidaus ligų, anesteziologijos-reanimatologijos, priėmimo-skubios pagalbos, konsultacinė poliklinika - dirbs įprastu režimu.

Elektrėnų ligoninėje – permainos, primename darbo laiką

2023-10-31 Elektrėnų ligoninėje, pertvarkius Chirurgijos-traumatologijos ir ginekologijos bei Vaikų ligų skyrius, nuo lapkričio 1 dienos teikiamos tik dienos stacionaro bei dienos chirurgijos paslaugos. Teikiant skubią pagalbą po darbo valandų ir savaitgaliais ar esant pacientų hospitalizavimo poreikiui bendradarbiaujama su Trakų ligonine.

Elektrėnų ligoninėje – daugiau dienos stacionaro paslaugų

2023-10-11 Elektrėnų ligoninėje – permainos. Pertvarkius Chirurgijos-traumatologijos ir ginekologijos bei Vaikų ligų skyrius, nuo lapkričio 1 d. bus teikiamos tik dienos stacionaro bei dienos chirurgijos paslaugos. Taip pat planuojama plėsti antrinio lygio specialistų konsultacijų, priėmimo-skubios pagalbos skyriuje teikiamų paslaugų apimtis, o teikiant...

Ligoninės geriatrijos skyrių apžiūrėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai

2023-10-04 Minėdami Pasaulinę pagyvenusių žmonių dieną Elektrėnų ligoninėje apsilankė Elektrėnų Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Per dvi dešimtis senjorų apžiūrėjo neseniai duris atvėrusį geriatrijos skyrių.

Medikams – nemokama konfidenciali psichologinė pagalba

2023-10-04 Kasdien rūpinamės kitais, tačiau dažnai pamirštame pasirūpinti savimi. Kasdien susiduriame su skausmu, tačiau slepiame jį nuo kitų ir savęs. Jaunųjų gydytojų asociacija jau ketvirtus metus vykdo iniciatyvą #MEDoMedikams. Mūsų vizija – visiems asmens sveikatos priežiūros specialistams ir sveikatos mokslų studentams prieinamos nemokamos,...

Pacientės padėka už skubią pagalbą

2023-10-04 Nuoširdi padėka ir geras paciento žodis - geriausias įvertinimas medikui. Džiaugiamės laiku suteikę pagalbą. Sveikite!

Slaugytoja darbui ligoninėje dovanoja jau penktą savo dešimtmetį

2023-09-26 Elektrėnų ligoninė džiaugiasi savo ilgamečiais darbuotojais – gražaus 75-ojo jubiliejaus proga pasveikino slaugytoją Oną Antanavičienę, dirbančią čia daugiau nei keturis dešimtmečius.

Ligoninė atsisveikino su ilgamečiu vaikų gydytoju

2023-09-20 Elektrėnų ligoninės kolektyvas atsisveikino su ilgamečiu vaikų gydytoju ir Vaikų ligų skyriaus vedėju Romu Sugintu. Daugiau nei tris dešimtmečius ligoninėje dirbęs medikas išvyko dirbti į kitą gydymo įstaigą.

Apie Elektrėnų ligoninę - spaudoje

2023-09-18 Apie naująjį Elektrėnų ligoninės geriatrijos skyrių rašo spauda - "Elektrėnų kronika".

Elektrėnų ligoninėje – naujos paslaugos tik pagyvenusiems pacientams

2023-09-11 Elektrėnų ligoninėje atvertos durys naujoms paslaugoms. Čia pradėtos teikti dienos stacionaro paslaugos pagyvenusiems žmonėms.

Elektrėnų ligoninėje jau konsultuoja gydytojas geriatras

2023-08-23 Elektrėnų ligoninėje jau visai netrukus, rugsėjo mėnesį, duris atvers naujas skyrius – geriatrijos dienos stacionaras, kur paslaugos bus teikiamos pagyvenusiems žmonėms. Šiuo metu senyvo amžiaus pacientus jau konsultuoja gydytojas Gediminas Zagorskis. Šio gydytojo konsultacijoms siunčia šeimos gydytojas arba gydytojas specialistas.

Kviečia atsakyti į klausimus apie skiepus

2023-07-17 Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamentas, siekdamas įvertinti gyventojų požiūrį į skiepijimąsi nuo vakcinomis valdomų užkrečiamųjų ligų, parengė anoniminę apklausą gyventojams. Ja siekiama įvertinti žmonių žinias apie vakcinas, nustatyti, kokios priežastys lemia sprendimą skiepytis ar ne, kokių abejonių turi tėvai,...

Sveikinimas Valstybės dienos proga

2023-07-05 Pasidžiaukime garbinga mūsų praeitimi, semkimės iš jos išminties ir tikėjimo, aukime susivieniję darbuose “vardan tos Lietuvos” - būkime sveiki, stiprūs ir linksmi, švęskime Lietuvą! Su mūsų Valstybės diena! Elektrėnų ligoninės direktorius Žydrūnas Martinėnas

Elektrėnų ligoninė prisijungė prie skubios telemedicinos tinklo

2023-06-29 Elektrėnų ligoninės medikai sudėtingais atvejais modernios įrangos pagalba jau gali konsultuotis su specialistais didžiosiose Lietuvos gydymo įstaigose - ligoninė prisijungė prie skubios telemedicinos paslaugų tinklo. Tai ligoninės ir konsultuojančios įstaigos bendrai medikų komandai padės ne tik tiksliau įvertinti paciento būklę, bet ir...

Ligoninė Ukrainai padovanojo greitosios pagalbos automobilį

2023-04-26 Greitosios pagalbos automobilis, pilnutėlis medicinos ir higienos priemonių, maisto produktų ir kitų Ukrainos žmonėms šiandien reikalingų daiktų. Tokią dovaną, prisidėdama prie Elektrėnų savivaldybės ir seniūnijos, nuolat remiančios kovojančią Ukrainą, šiandien išsiuntė Elektrėnų ligoninė. 

Dienos stacionare - paslaugos ir vaikams

2023-04-04 Jei mažyliui reikia suleisti vaistų ar sulašinti lašinę, tai paprasta padaryti Elektrėnų ligoninėje, kur jau teikiamos dienos stacionaro paslaugos ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams. Pasinaudojus ligoninės specialistų pagalba, tą pačią dieną vaikas gali grįžti namo ir, jei reikia tęsti procedūras, kitą dieną atvykti į ligoninę.

Elek­trė­nų li­go­ni­nės stip­ry­bė – skait­me­ni­za­ci­niai spren­di­mai

2023-03-31 Apie permainas ir naujoves Elektrėnų ligoninėje rašo „Lietuvos sveikata“, dalijamės žurnalistės Gretos Vanagienės straipsniu. Prieš me­tus Elek­trė­nų li­go­ni­nės vai­rą pe­rė­męs elek­trė­niš­kis Žyd­rū­nas Mar­ti­nė­nas sa­ko čia įdar­bi­nęs stip­ri­ą­sias sa­vo pu­ses. Ra­cio­na­lus po­žiū­ris, stra­te­gi­niu mąs­ty­mu grįs­ti...

Elektrėnų ligoninė stiprina komandą ir kviečia dirbti tris gydytojus

2023-03-06 VšĮ Elektrėnų ligoninė ieško gydytojo anesteziologo-reanimatologo, medicinos gydytojo ir vidaus ligų gydytojo darbui draugiškoje, saugioje ir ramioje aplinkoje nuostabios gamtos apsuptyje Elektrėnuose. Elektrėnų ligoninė asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikia ~25 tūkst. savivaldybės gyventojų. Ligoninė yra šalia automagistralės...

Elektrėnų ligoninėje lankėsi Seimo pirmininkė V. Čmilytė-Nielsen

2023-02-28 Kas svarbu Elektrėnų savivaldybės sveikatos priežiūros specialistams, ko tikisi iš valdžios, kaip gyvena rajono ligoninė? Tokius klausimus Elektrėnų medikams uždavė čia apsilankiusi Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen. Į susitikimą su valdžios atstove susirinkę medikai ir savivaldybės vadovai diskutavo apie sveikatos priežiūros įstaigų...

Primena apie bendravimo su žiniasklaida bei fotografavimo ir filmavimo tvarką

2023-02-06 Gerbiami žiniasklaidos atstovai, primename, kad ligoninė atvira bendravimui ir bendradarbiavimui su tiek visuomene, tiek su žurnalistais. Tačiau visais klausimais pirmiausiai kviečiame kreiptis į ligoninės vadovus, kurie geranoriškai padės suorganizuoti interviu su specialistais arba patys atsakys į klausimus. Taip pat prieš fotografuojant...

Dėkoja Chirurgijos skyriaus medikams

2023-01-06 Ačiū – ir diena šviesesnė! Elektrėnų ligoninės medikai džiaugiasi nuoširdžiomis pacientų padėkomis. Šį kartą pacientė dėkoja ligoninės Chirurgijos skyriui, kur jai buvo atlikta operacija.

Padėkojo už nuoširdų ir profesionalų darbą

2022-12-30 Metų pabaiga – puiki proga padėkoti už bendrystę. Todėl padėkos už nuoširdų, profesionalų bei nepriekaištingą darbą Elektrėnų ligoninėje buvo įteiktos gražiam būriui čia dirbančių specialistų. Elektrėnų ligoninės direktorius Žydrūnas Martinėnas ir jo pavaduotojas medicinai Dmitrij Burkoj rankas spaudė gydytojams, bendrosios praktikos...

Gydytoja L.Matkevičienė: „Elektrėnų ligoninė užaugo ir užaugino daug profesionalių medikų“

2022-12-28 Jei pacientas patenka į ligoninę, jis tampa ne vieno skyriaus, o visų mūsų rūpesčiu. Tai savo kolegoms nuolat primindavo Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus vedėja Laimutė Matkevičienė, kiekvieną apgaubdavusi profesionaliu dėmesiu ir žmogiška šiluma. Metams baigiantis ši vidaus ligų specialistė atsisveikino su pareigomis Elektrėnų ligoninėje...

Ligoninės sienas sušildė mokinių piešiniai

2022-11-30 Spalvota pasaka. Taip vadinasi Elektrėnų ligoninės koridoriuose iškabinta Elektrėnų meno mokyklos Dailės skyriaus I-osios ir II-osios klasės mokinių kūrybinių darbų paroda. Meno kūriniai ne tik atpalaiduoja, išsklaido tamsias mintis, bet ir padeda įveikti skausmą bei nerimą. Už parodos organizavimą dėkojame mokytojai Julijai...

Ligoninės pasididžiavimas – ilgametės slaugytojos patirtis ir drąsa gelbstint gyvybes

2022-11-29 Pusė amžiaus nepertraukiamo darbo Elektrėnų ligoninėje. Tokią garbingą sukaktį šiemet mini bendrosios praktikos slaugytoja Veronika Šepelienė. Ši medikė džiugina ne tik nuoširdžiai atliekamomis pareigomis, bet ir yra sulaukusi ne vieno garbingo įvertinimo.

Dienos chirurgijos skyrius pagalbą teikia pacientams iš visos Lietuvos

2022-11-18 Jei reikalinga chirurgo pagalba, ne visada būtina ilgesniam laikui gultis į ligoninę. Dienos chirurgijos skyriuje pacientai užtrunka vos vieną dieną.

Elektrėnų ligoninė kviečia naudotis paslaugomis vaikams

2022-11-17 Elektrėnų ligoninėje vėl veikia vaikų ligų skyrius. Šio skyriaus veikla buvo laikinai sustabdyta ekstremalios situacijos dėl Covid-19 pandemijos metu.

Apklausa: ar antibiotikus vartoji atsakingai?

2022-09-06 Ar žinai, kokią žalą sukelia neatsakingas antibiotikų vartojimas? Būtent dėl jo infekcijos, pavyzdžiui, pneumonija, tuberkuliozė, salmoneliozė, kurios anksčiau buvo gana lengvai išgydomos skiriant antibiotikus, tampa vis didesniu iššūkiu kovoje dėl paciento sveikatos ar net gyvybės. Duomenys rodo, jog svarbiausia priežastis, dėl kurios didėja...

Į PAGALBĄ UKRAINOS KARO PABĖGĖLIAMS

2022-03-17 Sveikatos apsaugos ministerija ir Valstybinė ligonių kasa parengė atmintinę, padėsiančią iš Ukrainos dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje į Lietuvą pasitraukusiems žmonėms gauti koncentruotą ir tikslią informaciją apie sveikatos priežiūros paslaugas Lietuvoje.

Mobilus telefonas registracijai

2020-08-14 Jau veikia ir mobilus telefonas registracijai

Dėl pacientų lankymo

2020-08-10 Ligoninėje ribojamas pacientų lankymas

INFORMACINIS PRANEŠIMAS PACIENTAMS

2020-05-22 ATNAUJINAMOS KONSULTACIJOS PAS GYDYTOJUS SPECIALISTUS

Kada kreiptis pagalbos?

2020-03-21 Jei pajutote šituos simptomus: Daugiau informacijos rasite čia

Kaip sumažinti pavojų užsikrėsti koronavirusu

2020-02-27 Siekiant apsisaugoti nuo koronavirusinių infekcijų rekomenduojama laikytis standartinių ligos plitimą mažinančių priemonių:

Įspėja: šiems gyventojams būtina baigti protezuotis dantis iki metų pabaigos

2019-10-17 Įspėja: šiems gyventojams būtina baigti protezuotis dantis iki metų pabaigos Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) gyventojams primena, kad, gavus kvietimą protezuotis dantis, tai reikia atlikti per 3 metus. Tad tiems asmenims, kuriems iki 2016-ųjų pabaigos atėjo eilė gauti kompensuojamąsias dantų protezavimo paslaugas, būtina...

Institucijos: dėl gripo vakcinų tyčia skleidžiama dezinformacija yra netoleruotina

2018-10-01 Dėl gripo vakcinų tyčia skleidžiama dezinformacija apie neva nekokybiškas, nesaugias Lietuvai tiekiamas sezonines gripo vakcinas yra netoleruotina, sako atsakingų institucijų specialistai. Pastaruoju metu viešojoje erdvėje padažnėjo atvejų, kuomet visuomenė bauginama ir raginama nesiskiepyti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis...

Elektrėnų ligoninė kuria draugiškos pacientui įstaigos įvaizdį

2018-09-17 Elektrėnų ligoninė kuria draugiškos pacientui įstaigos įvaizdį Evelina Machova 2018-09-06 Elektrėnai, įsikūrę strategiškai patogioje vietoje tarp Vilniaus ir Kauno, kaip sako ligoninės vadovas Edmundas Niparavičius, šiandien nejaučia personalo stygiaus. Tiesa, prie to prisideda ir faktas, jog atvykstantiems į rajoną medikams savivaldybė...

Gydytojas, nestumiantis to - ką gyvenimas siūlo

2016-04-28 Pasirinkdamas gydytojo profesiją, žmogus prisiima ir milžinišką naštą – atsakomybę už gyvybę. Tą atsakomybę mūsų šalyje dar pasunkina įvairios pertvarkos, gydymo įstaigų uždarymai, etatų mažinimai, atlyginimai, sunkios profesijos žmonėms neleidžiantys oriai gyventi. Tokiu sunkiu pertvarkų laikotarpiu, vykstant eilinei sveikatos sistemos...

Jubiliejų švenčianti Elektrėnų ligoninė – kaip gimusi iš naujo

2015-10-15 VšĮ Elektrėnų ligoninėje neeilinis įvykis: strategiškai patogioje geografinėje vietoje – tarp Vilniaus ir Kauno – įsikūrusi moderni gydymo įstaiga, kuri subūrė profesionalius bei darbui atsidavusius specialistus, užsitarnavusius elektrėniškių pagarbą ir pasitikėjimą, šventė penkiasdešimties metų jubiliejų.

2015 m. rugsėjo 25 d. VšĮ Elektrėnų ligoninė minėjo 50-ies veiklos metų jubiliejų.

2015-09-03 Šiai progai išleista knyga "Elektrėnų ligoninės 50 veiklos metų. Nuo laikinojo medicinos punkto iki E.sveikatos paslaugų". Knygoje (280 psl.) pasakojama apie Elektrėnų ligoninėje dirbusius ir dirbančius medikus bei žinomus Elektrėnų krašto žmones.

Pranešimas žiniasklaidai

2015-06-01 Elektrėnų ligoninė kartu su 13-ka kitų Vilniaus regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigomis baigia įgyvendinti projektą “E. sveikatos paslaugų plėtra Vilniaus regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigose”, kuris finansuojamas pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 3 prioriteto “Informacinė visuomenė visiems” įgyvendinimo...

Pranešimas žiniasklaidai

2013-02-20 Elektrėnuose susitiko gerų idėjų, įgyvendintų už ES struktūrinių fondų lėšas, autoriai ir dalyviai