Naujienos

Dienos stacionare - paslaugos ir vaikams

2023-04-04

Jei mažyliui reikia suleisti vaistų ar sulašinti lašinę, tai paprasta padaryti Elektrėnų ligoninėje, kur jau teikiamos dienos stacionaro paslaugos ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams. Pasinaudojus ligoninės specialistų pagalba, tą pačią dieną vaikas gali grįžti namo ir, jei reikia tęsti procedūras, kitą dieną atvykti į ligoninę.

Dienos stacionaro paslauga – planinė gydomoji ir (ar) diagnostinė asmens sveikatos priežiūros veikla, kurios metu užtikrinama paciento priežiūra iki 8 valandų. Tai ypatingai aktualu kalbant apie mažiausių pacientų gydymą. Dienos stacionaro skyriuje, pagal gydytojo nurodymus, jiems bus suleista vaistų ar sulašinta intraveninė infuzija.

Tokios procedūros vienam pacientui gali būti teikiamos dešimt dienų arba trumpesnį laiką tiek, kiek nurodyta gydytojo paskyrime. Pacientus kviečiame teirautis gydytojų, ar vaikams skirtos procedūros, gydymas gali būti atliktas dienos stacionare.

Dienos stacionaro paslauga teikiama darbo dienomis nuo 8 val. iki 16 val. - vaikų ligų gydytojai ligoninėje budi visą parą, septynias dienas per savaitę. Kviečiame registruotis internetu esveikata.lt arba telefonu: 8 528 39569, 8 652 92339 darbo dienomis 7.00 – 16.00 val. , turint šeimos gydytojo ar vaikų ligų gydytojo siuntimą, kuriame nurodytas rekomenduojamas gydymas.

Jūsų šeimos gydytojo įstaigos nedarbo metu dėl dienos stacionaro paslaugos taip pat galima kreiptis ateinant tiesiai į priėmimo-skubios pagalbos skyrių. Ateinant su savimi reikia atsinešti infuzinius tirpalus ir paskirtus vaistus (suleidimui ar sulašinimui ligoninė naudos savo švirkštus ir sistemas infuzinei lašelinei).